Pro přečtení celého článku klepněte levým tlačítkem myši na jeho nadpis...

Kroužky železničních modelářů - DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Vážení rodiče,
jak jste byli informováni oficiálně e-mailem od vedení Hobby centra 4, od ledna 2021 jsou kvůli epidemii Covid19 opět zastaveny všechny kroužky železničních modelářů.

Jakmile budou lepší zprávy, ozveme se vám. Čtěte naší KRONIKU, najdete tam aktuální zprávy.

Času zastavení kroužků jsme dosud využili pro stavbu nových skříněk nábytku, nových dílů kolejiště a položení kolejí na nich, zapojení kolejových obvodů na nových dílech kolejiště. V lednu a únoru 2021 jsme zrekonstruovali kolejové obvody na původních dílech stanice Světlá tak, aby se dala napájet z více zdrojů a aby byla také připravená na detekci obsazení kolejí. Současně s tím jsme instalovali reléovou logiku napájení dvojité kolejové spojky a dále jsme zrekonstruovali trakční zdroj na pětinásobný (s pěti boostery SPAX). V únoru a březnu 2021 jsme postavili nový velký regál pod kterým bude umístěna stanice Ledeč. Podrobnější informace s fotografiemi viz naše reportáže v oddílu Kronika.

Aleš Trdý
vedoucí KŽM
© A.T. - 6.1.2021, poslední aktualizace 31.3.2021

.

Starší zprávy:
Po dokončení akce "PŘÍSTAVBA PAVILONU A" se nám rozšířila plocha pracovny KŽM o 36 metrů čtverečních. Nyní usilovně pracujeme na první etapě rozšíření našeho klubového kolejiště.

Děkujeme vedení Hobby centra 4 za zajištění této skvělé akce a za finance na ni vynaložené.

Další podrobnosti o přístavbě i následném rozšíření kolejiště, viz oddíl >>Kronika >> Školní rok 2019/2020 v menu vlevo.

Těšíme se na vás v našich kroužcích KŽM.

© A.T. - 27.8.2020
.

Vítejte na stránkách kroužků železničních modelářů v Hobby centru 4!

Vlevo najdete menu, kde si můžete vybrat, co chcete vidět. Názvy položek menu vám, myslím, dostatečně napoví.

© A.T. - 9.1.2020