Pro přečtení celého článku klepněte levým tlačítkem myši na jeho nadpis...

09/2009 - Nový školní rok

V září pokračujeme ve hrubé stavbě modulů nového klubového kolejiště. Pokračujeme dalšími dvěma segmenty Sv3 a Sv4 staničního modulu velké stanice. Jedná se o dva identické segmenty. Koleje zde budou přímé a v rovině, takže jsou to vlastně svým půdorysem jen obdélníky s rovnou vrchní základovou deskou vcelku (z překližky). Stavba jde tedy docela rychle. Musíme ale také uklidit a připravit vše na další školní rok.

Tvoříme písemnosti s informacemi pro rodiče, upravujeme naše nové webové stránky a opět se trochu vzdalujeme od stavby kolejiště, ale to se prostě jinak nedá dělat. A nebo bychom museli mít placený tým asi tak 5 až 10 lidí. To by všechno šlo samozřejmě úplně jinou rychlostí. Ale vraťme se raději do reality a zpět na zem.

Nové webové stránky
Během léta 2009 jsme zřídili nové webové stránky pro prezentaci práce našeho KŽM veřejnosti. Nyní je postupně plníme potřebnými údaji. Už při náboru žáků pro tento školní rok webové stránky výrazně pomohly.

V září 2009 startuje nový školní rok a zájem žáků je docela slušný, takže v polovině září je kapacita KŽM naplněna a zahajujeme konání pravidelných schůzek KŽM pro školáky.

A.T. - 01.10.2009