Pro přečtení celého článku klepněte levým tlačítkem myši na jeho nadpis...

06.-09.09.2012 Milevsko - Mezinárodní provozní setkání FREMO a Zababov

Každý druhý rok pořádá klub Zababov mezinárodní provozní setkání na moduly ve velikosti HO. Jako již tradičně je i letos místem setkání sportovní hala v Milevsku. Jen termín setkání letos připadl na začátek září (6.-9.9.2012), kdy ještě neběží pravidelné schůzky našeho KŽM. Přesto se i letos zúčastníme. Na setkání pojede naše lokálková stanice Ledeč a naši vedoucí.

Mohou se však zúčastnit také naši starší žáci. Ti kdo byli členy našeho KŽM ve školním roce 2011/2012 a kteří jsou letos od září v 7. třídě ZŠ (a výše) se mohou hlásit u mě na telefonu (viz kontakt dole). Počet míst pro žáky však není neomezený. každoročně jezdíme na akce klubu Zababov se žáky v počtu cca 3 až 6 žáků. Vzhledem k tomu, že celé setkání je určeno členům klubů FREMO a Zababov a jen jaksi okrajově pozvaným hostům, je potřeba se přihlásit včas. Kdo zaváhá, ...

Podrobnosti o organizaci tohoto setkání jsou uvedeny na stránkách klubu modulové železnice Zababov, pod záložkou Akce. Pro rodiče těchto žáků sděluji, že den vhodný pro návštěvu je pátek nebo sobota. Ve čtvrtek se staví kolejiště, v neděli po obědě se již bourá. Další podrobnosti sdělím v případě zájmu.

Aleš Trdý
vedoucí KŽM
tel. 731 55 22 66

15.08.2012,
poslední aktualizace 20.08.2012